Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
PEJABAT PENGARAH Datin Dr Harlina Binti Abdul Rashid Pengarah Kesihatan Negeri dr_harlina@moh.gov.my 4999/ 06-762 4001
PEJABAT PENGARAH Pn. Romailin Binti Nedi Setiausaha Pejabat N32 romailin@moh.gov.my 4830
PEJABAT TPKN PENGURUSAN En. Abd Jalil Bin Ismail Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pengurusan) jalil.ismail@moh.gov.my 4888/ 06-761 2602
PEJABAT TPKN PENGURUSAN Pn. Fisziana Binti Dandan Pembantu Setiausaha Pejabat N19 fisziana@moh.gov.my 4831
PEJABAT TPKN KESIHATAN AWAM Dr. Hj. Mohamad Faid Bin Abd. Rashid Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Kesihatan Awam) drfaid@moh.gov.my 4933/ 06-764 1196
PEJABAT TPKN KESIHATAN AWAM Pn. Siti Fauziah Binti Mohamad Yusof Setiausaha Pejabat N29 sitifauziah_my@moh.gov.my 4832
PEJABAT TPKN PERUBATAN Dr Mohd Ferous Bin Alias Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Perubatan) drferous @moh.gov.my 4944/ 06-761 2599
PEJABAT TPKN PERUBATAN Pn. Vanitha A/P Palanisamy Setiausaha Pejabat N29 vanithap@moh.gov.my 4833
PEJABAT TPKN FARMASI Pn Akmalyatun Kamal Binti Kamaruddin Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Farmasi) akmalyatun@moh.gov.my 4969
PEJABAT TPKN FARMASI Pn. Norhaznizah Binti Lokman Pembantu Setiausaha Pejabat N22 (M) haznizah@moh.gov.my 4975
PEJABAT TPKN PERGIGIAN Dr. Sharol Lail Bin Sujak Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pergigian) drsharol@moh.gov.my 4970
PEJABAT TPKN PERGIGIAN Pn. Norzamziah Binti Md Yusof Setiausaha Pejabat N29 zamziah@moh.gov.my 4978
PEJABAT TPKN KESELAMATAN &KUALITI MAKANAN Pn. Jamilah Binti Salikin Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Keselamatan & Kualiti Makanan) jamilah_mkak@moh.gov.my 4912
PEJABAT TPKN KESELAMATAN &KUALITI MAKANAN Pn. Nordiana Binti Abd Razak Pembantu Tadbir N19 nordiana.razak@moh.gov.my 4807
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Thelagavathy Naidu A/P Ramasamy Ketua Penolong Pengarah Kanan (Pengurusan) M52 r.thela@moh.gov.my 4835
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Noraini Binti Mohd Awal Penolong Pengarah M44 noraini_awal@moh.gov.my 4983
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Ariyani Binti Md Zahari Penolong Pegawai Tadbir N32 ariyani@moh.gov.my 5612
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Nor’ain Binti Mazni Penolong Pegawai Tadbir N32 norain.mazni@moh.gov.my 4982
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Ermatus Suayda Binti Matiseh Pen. Pegawai Teknologi Maklumat F29 (HRMIS) ermatus@moh.gov.my 5780
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Kekosongan belum diisi Pembantu Tadbir N26 @moh.gov.my 5779
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norazizah Binti Ambiah Pembantu Tadbir N22 azizah_ambiah@moh.gov.my 4836
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Hairul Bariah Binti Zakaria Pembantu Tadbir N22 @moh.gov.my 5735
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pembantu Tadbir N19 5714
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Nor Asikin Binti Yaakob Pembantu Tadbir N19 norasikin.yaakob@moh.gov.my 4836
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Siti Hasnida Binti Hasan Pembantu Tadbir N19 nida@moh.gov.my 5613
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norazuwa Binti Ab Razak Pembantu Tadbir N19 azuwa.abrazak@moh.gov.my 5711
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Azni Binti Ahmad Pembantu Tadbir N19 azni.ahmad@moh.gov.my 4840
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norashikin Binti Idris Pembantu Tadbir N19 norashikinidris@moh.gov.my 4840
SEKSYEN SUMBER MANUSIA En. Muhammad Ainullah Bin Zulfakar Pembantu Tadbir N19 ainullah@moh.gov.my 5723
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Nailah Binti Abd Talib Pembantu Tadbir N19 nailah@moh.gov.my 5718
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Siti Zaharah Binti Md Yusof Pembantu Tadbir N19 szaharah.md@moh.gov.my 5614
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norhaslinda Binti Zianal Pembantu Tadbir N19 nhaslinda@moh.gov.my 4839
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Cik Nurmurni Binti Zakaria Pembantu Tadbir N19 nur_murni@moh.gov.my 4839
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Nor Fazlin Binti Zainudin Pembantu Tadbir N19 fazleenz@moh.gov.my 5725
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Siti Zaharah Binti Md Yusof Pembantu Tadbir N19 szaharah.md@moh.gov.my 5614
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Roshajira Binti Kafri Pembantu Tadbir N19 roshajira@moh.gov.my 5725
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Abdul Rahman Bin Mohd Azhar Pembantu Operasi N11 5803
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Saiful Azzri Bin Hamzah Pegawai Tadbir Dan Diplomatik M44 (M) saiful.azzri@moh.gov.my 4871
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Norzarimah Binti Mohamed Hussain Al-Bakri Penolong Pegawai Tadbir N36 zarimah@moh.gov.my 4958
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn Mumtaj Bi Binti Hamid Penolong Pegawai Tadbir N29 mumtaj @moh.gov.my 4948
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Zaidi Bin Baharin Pembantu Tadbir N28 zaidi_baharin@moh.gov.my 4848
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Rosnah Binti Omar Pembantu Tadbir N22 rosnah_om@moh.gov.my 5731
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Shamsudin Bin Mohd Yusof Pembantu Tadbir N22 shamsudin@moh.gov.my 5729/**113
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Rufizah Binti Ishak Pembantu Tadbir N19 rufizah@moh.gov.my 5730
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Fazlina Aidulziah Binti Rosli Pembantu Tadbir N19 fazlina_aidulziah@moh.gov.my 5715
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Norazlin Binti Ismail Pembantu Tadbir N19 azlin.ismail@moh.gov.my 5726
SEKSYEN PENTADBIRAN 5728
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Norasnimie Binti Ahmad Termizi Pembantu Tadbir N19 nimie@moh.gov.my 4943
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Suzana Binti Zakaria Pembantu Tadbir N19 suzana_zakaria@moh.gov.my 4930
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Mastura Binti Abd Kudus Pegawai Khidmat Pelanggan N19 mastura.ak@moh.gov.my 0

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png0.png9.png7.png3.png3.png0.png
Hari Ini357
Semalam763
Minggu ini3465
Bulan ini2731
Keseluruhan97330

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543