Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Siti Aminah Binti Ramli Pegawai Teknologi Makanan C48 aminah.ramli@moh.gov.my 5757
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Shamsiah Binti Aziz Pegawai Teknologi Makanan C44 shamsiahaziz@moh.gov.my 4911
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Tinakumari A/P Santhra Kumaru Pegawai Teknologi Makanan C41 tinakumari@moh.gov.my 5669
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Nor Azura Binti Jaafar Pegawai Teknologi Makanan C41 azura_jaafar@moh.gov.my 5666
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Zahidin Bin Mohd Pegawai Kesihatan Persekitaran U42 zahidin@moh.gov.my 4913
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Nor Asmidar Bin Razali Penolong Pegawai Persekitaran U29 asmidar_razali@moh.gov.my 1114
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Naim Bin Mat Nahar Penolong Pegawai Persekitaran U29 naim_mat@moh.gov.my 4913
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Maryani Binti Aris Penolong Pegawai Teknologi Makanan C29 maryani_aris@moh.gov.my 5668
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Aliff Azri Bin Salahuddin Pembantu Tadbir N19 al_azri@moh.gov.my 5665
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Syed Ismail Bin Syed Salim Pembantu Operasi syedismail.s@moh.gov.my 5665
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Umi Kalsum Binti Mohamed Zin Pembantu Operasi umi_kalsum@moh.gov.my 5665
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En Anbu Johnson A/L Arumugam Pemandu **067
BAHAGIAN PERUBATAN Pn. Ruzyanah Binti Mohd Yasin Pembantu Tadbir (P/O) N22 ruzyanah@moh.gov.my 5792
BAHAGIAN PERUBATAN En. Khairatul Bin Yaacob Pembantu Operasi N11 khairatul.y@moh.gov.my 4883
BAHAGIAN PERUBATAN Kekosongan belum diisi Pemandu H11 **068
BAHAGIAN PERUBATAN En. Faizul Bin Zainal Abidin Pemandu H11 mohdfaizul.za@moh.gov.my **080
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Pn Shuhaila Binti Ayob Ketua Cawangan UF54 shuhaila_ayob@moh.gov.my 4814
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Pn. Christine Tan Liang Hoay Ketua Penolong Pengarah Kanan UF54 christinetan@moh.gov.my 4935
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Pn. Nur Eizera Herlena Binti Mat Jahaya Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 eizera@moh.gov.my 4816
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI En. Mohd Khairuzzaman Bin Mohd Latif Ketua Penolong Pengarah UF48 khairuzzaman@moh.gov.my 5816
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Cik Ong Sin Yee Ketua Penolong Pengarah UF48 ongsy@moh.gov.my 5814
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Pn Aimi Nabilah binti Hashim Ketua Penolong Pengarah UF48 aiminabilahhashim@moh.gov.my 5814
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Dr. Noraziah Binti Abd Rahman Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 draziah_abrahman@moh.gov.my 4876
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Dr. Mazita Binti Abd Malek Ketua Penolong Pengarah UD54 dr_mazita@moh.gov.my 4872
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Dr. Nur Sufialiah Sari Binti Mohd Sufian Ketua Penolong Pengarah UD52 dr.sufi@moh.gov.my 5791
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) En. Mohd Zamri Bin Nordin Penolong Pegawai Perubatan U36 zamri_nordin@moh.gov.my 4878
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) En. Mahdzir Bin Muhamad Penolong Pegawai Perubatan U32 mahdzir.m@moh.gov.my 5633
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Pn. Aini Rosmini Binti Malek Ketua Jururawat U32 aini_rosmini@moh.gov.my 4867
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) (Kekosongan belum diisi) 5630
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Dr. Mohd Shakrie Palan Bin Abdullah Ketua Cawangan UF54 shakrie@moh.gov.my 4813
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Zuraini Binti Mohamed Redhuan Ketua Penolong Pengarah Kanan UF54 zurainimr@moh.gov.my 4809
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Nor Hamidi Bin Shahirudin Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 nor_hamidi@moh.gov.my 4851
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Nor Azizah Binti Abdullah Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 jnorazizah@moh.gov.my 5809
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Nur Maisarah Binti Abd Raheem Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 maisarah_raheem@moh.gov.my 4820
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Nur Hasanah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan UF54 nurhasanah@moh.gov.my 5818
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Syuib Bin Md Yusof Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 msyuib@moh.gov.my 4932
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Mohd Zairul Khusairy Bin Mohd Zawawi Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 zairul_khusairy@moh.gov.my 5810
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En Muhammad Hatta bin Muhamad Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 md.hatta@moh.gov.my 4820
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Marvili a/p Superam Maniam Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 malarvili.sm@moh.gov.my 5812
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn Bahirah Binti Borhan Ketua Penolong Pengarah Kanan UF48 bahirah@moh.gov.my 5808
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhamad Asyraf Bin Amran Ketua Penolong Pengarah UF48 asyraaf@moh.gov.my 5772
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Fikri Bin Abdul Halim Ketua Penolong Pengarah UF48 mfikri@moh.gov.my 5819
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Mohd Hanif Bin Mohd Zainal Fitri Ketua Penolong Pengarah UF48 hanifmzainal@moh.gov.my 4957
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn Nurul Zuhanis Binti Mohamed Ketua Penolong Pengarah UF48 zuhanis@moh.gov.my 4965
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Cik Izzah Alia binti Mohamad Rosli Penolong Pengarah Kanan UF44 izzahalia@moh.gov.my 5815
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Ikmal Bin Muhammad Yunus Ketua Penolong Pengarah UF48 myikmal@moh.gov.my 5813
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Arvind Abraham Ketua Penolong Pengarah UF48 aarvind@moh.gov.my 5811
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Zul Azmi Bin Mohd Rani Penolong Pengarah Kanan UF44 zul_azmi@moh.gov.my 4892
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Adibah Husna Binti Ahmad Maher Ketua Cawangan UF54 adibah@moh.gov.my 4810
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Teong Seng Chew Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 tschew@moh.gov.my 4864

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png0.png8.png7.png8.png9.png
Hari Ini463
Semalam920
Minggu ini3300
Bulan ini18769
Keseluruhan608789

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso