Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
SEKSYEN PEMBANGUNAN En Shaiful Nizam Bin Razali Ketua Penolong Pengarah (Pengurusan I) M48 shaiful.nizam@moh.gov.my 4868
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Azuwan Bin Azahar Pegawai Tadbir & Diplomatik M44 azuwan.azahar@moh.gov.my 5787
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Suhairi Bin Rosli Penolong Pegawai Tadbir N32 suhairi.r@moh.gov.my 5717
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Muhammad Anuari Bin Janudin Penolong Jurutera J29 muhd.anuari@moh.gov.my 4955
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn Fauzaipah Binti Mukhtar Penolong Pegawai Tadbir N29 fauzaipah@moh.gov.my 4866
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Balqiss Binti Muit Pembantu Tadbir W22 balqiss@moh.gov.my 5689
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Freda Jezamin Binti Mohd Zaini Pembantu Tadbir N19 freda@moh.gov.my 5719
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Norriha Binti Selaman Pembantu Tadbir N19 riha.s@moh.gov.my 5719
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Azmil Bin Mohd Yusof Penolong Akauntan W29 (KUP) muhamadazmil@moh.gov.my 5688
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Mohd Akram Bin Tamrin Pembantu Tadbir N19 m.akram@moh.gov.my 5688
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Mohd Zamri Bin Kamaruzzaman Pembantu Tadbir (Kew) W19 zamri_k@moh.gov.my 5732
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Suzana Binti Zakaria Pembantu Tadbir N22 (KUP) suzana_zakaria@moh.gov.my 5688
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Mohd Adli Bin Zubir Pembantu Operasi 5732
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Armanur Bin Azahari Pemandu **079
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Pn. Zainab Binti Haji Tambol Pegawai Psikologi S48 zainabt@moh.gov.my 4956
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Pn. Sri Hanum Binti Othman Pegawai Psikologi S44 srihanum@moh.gov.my 4618
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Cik Norwani Binti Md Hamran Pegawai Psikologi S41 norwani.hamran@moh.gov.my 4893
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING En. Dhanabhal A/L Mageswaran Pembantu Tadbir N19 dhanabhal@moh.gov.my 4877
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Bilik Kaunseling 4961
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Nor Fazlinda Binti Mohd Puad Penolong Pengarah Kanan F44 fazlinda@moh.gov.my 4862
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Wan Hernie Binti Mohamed Hassin Pegawai Teknologi Maklumat F41 hernie.hassin@moh.gov.my 4865
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Neela A/P Manikam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F32 (KUP) nesaku_5@moh.gov.my 4863
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI En. Mohd Hazli Bin Mohd Mokhtar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F32 mhazli@moh.gov.my 4886
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Hernina Binti Abdul Ghafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F29 (KUP) hernina@moh.gov.my 5702
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI En. Surendran A/L Dewaraju Juruteknik Komputer FT19 suren@moh.gov.my 5702
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Ts. Harnisa Azrin Binti Hakimi Pembantu Tadbir N19 harnisaazrin@moh.gov.my 4938
UNIT KEJURURAWATAN Pn. Suria Binti Aziz Ketua Penyelia Jururawat Negeri U44 suria.az@moh.gov.my 5738
UNIT KEJURURAWATAN Pn. Haniza Binti Mohamed Shafie Penyelia Jururawat U42 hanizams@moh.gov.my 5733
UNIT KEJURURAWATAN 5709
UNIT KEJURURAWATAN Kekosongan belum diisi Penyelia Jururawat U36 5737
UNIT KEJURURAWATAN Pn. Fauziah Binti Jamhari Pembantu Tadbir N19 nabiha@moh.gov.my 4845
UNIT PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN En. Mohd Sulaiman Bin Dalimi Ketua Penyelia Penolong Pegawai Perubatan U44 mdsulaiman@moh.gov.my 4844
UNIT PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN Penolong Pegawai Perubatan U44 5796
UNIT PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN 5722
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Dr. Hjh. Suriyati Binti Abd Aziz Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 suriyatiaziz@moh.gov.my 4949
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Dr. Rosmala Binti Mohamad Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 drrosmala@moh.gov.my 4919
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Pn Zuraidah Binti Abd Rahman Penyelia Jururawat U44 zuraidah.ab@moh.gov.my 5949
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Pn. Moni Binti Amir Penyelia Jururawat U36 moni@moh.gov.my 5832
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Pn. Farehan Binti Othman Pembantu Tadbir N22 aan@moh.gov.my 4897
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Mohd Farhan Nazhif Bin Zulkifli Pembantu Tadbir N19 nazhif@moh.gov.my 5661
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Muhammad Fadzil Bin Mustaffa Pembantu Operasi fadzil_m@moh.gov.my 5831
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Suhaidi Bin Mohd Isa Pembantu Operasi suhaidi@moh.gov.my 5831
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En Zulkifli Bin Kadin Pemandu **062
UNIT VEKTOR (Kekosongan belum diisi) Pemandu
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En Mohd Anuer Bin Mohd Razak Pemandu **081
UNIT HIV & STI Dr. Sharifah Nor Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 drnor@moh.gov.my 4899
UNIT HIV & STI Dr. Muhammad Habiruddin Bin Zubir Penolong Pengarah UD44 habiruddin@moh.gov.my 5751
UNIT HIV & STI Pn. Sarawati Binti Ab Samad Ketua Jururawat U36 sarawati_samad@moh.gov.my 5747
UNIT HIV & STI En. Mohd Zahari Bin Yaakob Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 mohdzahari.moh@1govuc.my 5748
UNIT HIV & STI Pn. Nora Erda Binti Abd Rahman Pembantu Tadbir N19 erda@moh.gov.my 4900

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png5.png0.png7.png4.png2.png1.png
Hari Ini700
Semalam1171
Minggu ini5209
Bulan ini26285
Keseluruhan507421

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso