Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Balqiss Binti Muit Pembantu Tadbir W22 balqiss@moh.gov.my 5689
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Freda Jezamin Binti Mohd Zaini Pembantu Tadbir N19 freda@moh.gov.my 5719
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Norriha Binti Selaman Pembantu Tadbir N19 riha.s@moh.gov.my 5719
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Azmil Bin Mohd Yusof Penolong Akauntan W29 (KUP) muhamadazmil@moh.gov.my 5688
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Mohd Akram Bin Tamrin Pembantu Tadbir N19 m.akram@moh.gov.my 5688
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Mohd Zamri Bin Kamaruzzaman Pembantu Tadbir (Kew) W19 zamri_k@moh.gov.my 5732
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Suzana Binti Zakaria Pembantu Tadbir N22 (KUP) suzana_zakaria@moh.gov.my 5688
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Mohd Adli Bin Zubir Pembantu Operasi 5732
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Armanur Bin Azahari Pemandu **079
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Lau Yin Theng Penolong Pengarah Kanan M44 yinthenglau@moh.gov.my 4871
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Norzarimah Binti Mohamed Hussain Al-Bakri Penolong Pegawai Tadbir N36 zarimah@moh.gov.my 4958
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Nurhidayah Binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Tadbir N29 nurhidayah.za@moh.gov.my 4948
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Zaidi Bin Baharin Pembantu Tadbir N26 zaidi_baharin@moh.gov.my 4848
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Sarimah Binti Hassan@Ismail Pembantu Tadbir N22 sarimah.hassan@moh.gov.my 5731
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Shamsudin Bin Mohd Yusof Pembantu Tadbir N22 shamsudin@moh.gov.my 5729/**113
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Rufizah Binti Ishak Pembantu Tadbir rufizah@moh.gov.my 5728
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Fazlina Aidulziah Binti Rosli Pembantu Tadbir fazlina_aidulziah@moh.gov.my 5715
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Norazlin Binti Ismail Pembantu Tadbir azlin.ismail@moh.gov.my 5726
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Juliati Binti Abdullah Pembantu Tadbir juliati.abdullah@moh.gov.my 5730
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Lily Surida Binti Anuar Pembantu Tadbir lilysurida@moh.gov.my 4943
SEKSYEN PENTADBIRAN Kekosongan belum diisi Pembantu Tadbir N22 (KUP) 4930
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Mastura Binti Abd Kudus Pegawai Khidmat Pelanggan N22 (KUP) mastura.ak@moh.gov.my 0/4800
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohamad Iskandar Rian Ameng Bin Paga Pegawai Khidmat Pelanggan N19 iskandarryan@moh.gov.my 0/4799
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohd Shamsuddin Azmi Bin Abd Jabar Pembantu Perpustakaan S22 (KUP) m.shamsuddin@moh.gov.my 4986
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohd Fauzi Bin Mat Jidin Pembantu Operasi mohdfauzi.m@moh.gov.my 4950
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Azizul Bin Manaf Pembantu Operasi azizulm@moh.gov.my 5713
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Nurazizah Binti Zainudin Pembantu Operasi nurazizah.z@moh.gov.my 5713
SEKSYEN PENTADBIRAN En Mohd Norfadleey Bin Hamzah Pembantu Operasi norfadleey.h@moh.gov.my 5715
SEKSYEN PENTADBIRAN Cik Zalina Binti Zainal Abidin Pembantu Awam 4950
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Ahmad Noor Kamar Bin Kamarudin Pemandu noorkamar@moh.gov.my **064
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Khairi Azani Bin Mohamed Pemandu khairiazani@moh.gov.my **063
SEKSYEN PENTADBIRAN En Zulkhairi Bin Ahmad Pemandu zulkhairi.a@moh.gov.my **076
SEKSYEN PENTADBIRAN En Muzamri Bin Adris Pemandu muzamri@moh.gov.my **085
SEKSYEN PENTADBIRAN En Rezzal Bin Alias Pemandu rezzal@moh.gov.my **108
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohamad Sapri Bin Samik Pemandu sapri@moh.gov.my **114
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Ravichandran A/L Subramaniam Pemandu **070
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Mastura Binti Maarop Penolong Pengarah Kanan M44 mastura.m@moh.gov.my 4843
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn Rozliana Binti Muhammad Najib Penolong Akauntan W36 rozliana.m@moh.gov.my 5736
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Sanisah Binti Hashim Penolong Pegawai Tadbir N36 sanisahhashim@moh.gov.my 5764
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Siti Faridah Binti Abdul Latif Pembantu Tadbir W22 faridah_latif@moh.gov.my 4939
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET En. Mohd Shawal Bin Abd Rashid Pembantu Tadbir (Perolehan) mohd_shawal@moh.gov.my 5674
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET En. Muhd Zameer Bin Khalid Pembantu Tadbir (Perolehan) zameer@moh.gov.my 4846
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Fatihah Binti Mahusin Pembantu Tadbir (Perolehan) fatihahmahusin@moh.gov.my 4859
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn Nur Ain Binti Ahmad Yamin Pembantu Tadbir (Aset) nurain_ay@moh.gov.my 5804
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Siti Norain Binti Zaini Pembantu Tadbir (Aset) ctnorain@moh.gov.my 4927
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Norazura Binti Mohd Zin Pembantu Tadbir (Aset) norazura.mz@moh.gov.my 5805
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET En. Addy Bin Seli Pembantu Tadbir (Stor) addyseli@moh.gov.my 5827
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Ihsan Suryani Binti Mohamad Penolong Pegawai Tadbir N29 ihsan.suryani@moh.gov.my 5828
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Pn. Zainab Binti Haji Tambol Pegawai Psikologi S48 zainabt@moh.gov.my 4956
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Pn. Hanani Binti Osman Pegawai Psikologi S44 jhanani_o@moh.gov.my 4618

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png3.png6.png0.png8.png6.png
Hari Ini488
Semalam606
Minggu ini6199
Bulan ini22849
Keseluruhan636086

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso