Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Cik Norwani Binti Md Hamran Pegawai Psikologi S41 norwani.hamran@moh.gov.my 4893
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING En. Dhanabhal A/L Mageswaran Pembantu Tadbir N19 dhanabhal@moh.gov.my 4877
SEKSYEN PSIKOLOGI & KAUNSELING Bilik Kaunseling 4961
SEKSYEN SUMBER MANUSIA En.Aswanjaya Bin Abd Karim Ketua Penolong Pengarah Kanan (Pengurusan) M52 aswanjaya@moh.gov.my 4835
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Noraini Binti Mohd Awal Penolong Pengarah M44 noraini_awal@moh.gov.my 4983
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Alieza Binti S.M Mohamed Ali Penolong Pegawai Tadbir N32 alieza@moh.gov.my 4982
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Nor’ain Binti Mazni Penolong Pegawai Tadbir N32 norain.mazni@moh.gov.my 5612
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Ermatus Suayda Binti Matiseh Pen. Pegawai Teknologi Maklumat F29 (HRMIS) ermatus@moh.gov.my 5780
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Norhanim Binti Mansor Pembantu Tadbir N26 hanimnsr@moh.gov.my 5779
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norazizah Binti Ambiah Pembantu Tadbir N22 azizah_ambiah@moh.gov.my 4836
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Hairul Bariah Binti Zakaria Pembantu Tadbir N22 hairulbariah@moh.gov.my 5735
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pembantu Tadbir N19 5714
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Nor Asikin Binti Yaakob Pembantu Tadbir N19 norasikin.yaakob@moh.gov.my 4836
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Siti Hasnida Binti Hasan Pembantu Tadbir N19 nida@moh.gov.my 5613
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norazuwa Binti Ab Razak Pembantu Tadbir N19 azuwa.abrazak@moh.gov.my 5711
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Rosmaerna Binti Ilyas Pembantu Tadbir N19 rosmaerna@moh.gov.my 4840
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norashikin Binti Idris Pembantu Tadbir N19 norashikinidris@moh.gov.my 4840
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Kekosongan belum diisi Pembantu Tadbir N19 5723
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Nailah Binti Abd Talib Pembantu Tadbir N19 nailah@moh.gov.my 5718
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Siti Zaharah Binti Md Yusof Pembantu Tadbir N19 szaharah.md@moh.gov.my 5614
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Norhaslinda Binti Zianal Pembantu Tadbir N19 nhaslinda@moh.gov.my 4839
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Cik Nurmurni Binti Zakaria Pembantu Tadbir N19 nur_murni@moh.gov.my 4839
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Cik Fadzliana Binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir N19 fadzliana.mr@moh.gov.my 5725
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Siti Zaharah Binti Md Yusof Pembantu Tadbir N19 szaharah.md@moh.gov.my 5614
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Pn. Roshajira Binti Kafri Pembantu Tadbir N19 roshajira@moh.gov.my 5725
SEKSYEN SUMBER MANUSIA Abdul Rahman Bin Mohd Azhar Pembantu Operasi N11 5803
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Nor Fazlinda Binti Mohd Puad Penolong Pengarah Kanan F44 fazlinda@moh.gov.my 4862
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Wan Hernie Binti Mohamed Hassin Pegawai Teknologi Maklumat F41 hernie.hassin@moh.gov.my 4865
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Neela A/P Manikam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F32 (KUP) nesaku_5@moh.gov.my 4886
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI En. Mohd Hazli Bin Mohd Mokhtar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F32 mhazli@moh.gov.my 4863
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Pn. Hernina Binti Abdul Ghafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F29 (KUP) hernina@moh.gov.my 5702
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI En. Surendran A/L Dewaraju Juruteknik Komputer FT19 suren@moh.gov.my 5702
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT & KOMUNIKASI Ts. Harnisa Azrin Binti Hakimi Pembantu Tadbir N19 harnisaazrin@moh.gov.my 4938
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Dr. Rosnah Binti Atan Ketua Penolong Pengarah Kanan UG54 dr_rosnah@moh.gov.my 5627
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Dr. Nora Binti Nasir Ketua Penolong Pengarah UG52 drnora@moh.gov.my 5621
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Dr. Nurul Ain Binti Mohd Radzi Pegawai Pergigian UG48 ain@moh.gov.my 4942
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Pn. Noriah Binti Sahari Juruteknologi Pergigian U38 noriah_sahari@moh.gov.my 4821
UNIT AUDIT DALAM Pn. Siti Norfaliza Binti Mahmud Penolong Juruaudit W32 siti.norfaliza@moh.gov.my 5651
UNIT AUDIT DALAM Pn. Siti Khadijah Binti Abdul Kader Penolong Juruaudit W29 sitikhadijah@moh.gov.my 5651
UNIT AUDIT DALAM Pn. Nur Syuhaida Binti Azmi Penolong Juruaudit W29 syuhaidaazmi@moh.gov.my 5651
UNIT HIV & STI Dr. Sharifah Nor Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 drnor@moh.gov.my 4899
UNIT HIV & STI Dr. Muhammad Habiruddin Bin Zubir Penolong Pengarah UD44 habiruddin@moh.gov.my 5751
UNIT HIV & STI Pn. Sarawati Binti Ab Samad Ketua Jururawat U36 sarawati_samad@moh.gov.my 5747
UNIT HIV & STI En. Mohd Zahari Bin Yaakob Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 mohdzahari.moh@1govuc.my 5748
UNIT HIV & STI Pn. Nora Erda Binti Abd Rahman Pembantu Tadbir N19 erda@moh.gov.my 4900
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Mariappan a/l Semalai Pegawai Kesihatan Persekitaran U44 mariappan@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Muhamad Ali Bin Sharif Abdul Malik Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U42 ali.sharif@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Mohd Hisham Bin Mohd Ibrahim Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U36 hisham_ibrahim@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Roshamizan Bin Md Yusof Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U36 roshamizanbmy@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Sanmugam A/L Kandasamy Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 sanmugam@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png3.png6.png0.png6.png9.png
Hari Ini471
Semalam606
Minggu ini6182
Bulan ini22832
Keseluruhan636069

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso