Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
UNIT KESIHATAN KELUARGA Dr. Noraziah Binti Aboo Bakar Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 draziah@moh.gov.my 4901
UNIT KESIHATAN KELUARGA Dr. Inayah Binti Abd Razak Ketua Penolong Pengarah Kanan (II) UD54 i_inayah@moh.gov.my 4802
UNIT KESIHATAN KELUARGA Dr. Massitah Binti Mihat Ketua Penolong Kanan UD54 massitah@moh.gov.my 5671
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn. Mahfudzah Binti Mohd Nor Penyelia Jururawat U42 fudzah@moh.gov.my 5767
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn. Haliza Binti Abdul Kuddus Penyelia Jururawat U36 halizakuddus@moh.gov.my 4981
UNIT KESIHATAN KELUARGA 5691
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn Norsafarin Binti Jamaludin Ketua Jururawat U32 norsafarin@moh.gov.my 4977
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn Asmawatie Binti Omar Ketua Jururawat U32 asmawatie@moh.gov.my 5676
UNIT KESIHATAN KELUARGA Cik Yusniza Binti Md Yunus Pembantu Tadbir N19 yusniza_yunus@moh.gov.my 4904
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn. Hirmawati Binti Muhammad Pembantu Operasi 5749
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Dr. Zuraida Binti Mohamed Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 drzuraida_mohamed@moh.gov.my 4887
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Dr. Azyyati Binti Mohammad Ketua Penolong Pengarah UD54 drazyyati@moh.gov.my 4937
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Pn Fadhilyah Binti Karsan Ketua Jururawat U32 fadhilyah@moh.gov.my 4805
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Pn. Nursyafieqa Binti Anuar Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 nursyafieqa@moh.gov.my 4896
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Pn. Zamhariah Binti Muslim Pembantu Tadbir N19 zmz@moh.gov.my 4806
UNIT PRIMER Dr. Noor Azimah Binti Hasan Ketua Penolong Pengarah Kanan (I) UD56 drnazimah@moh.gov.my 4905
UNIT PRIMER Dr. Zaiton Lal Binti Mohammad Ketua Penolong Pengarah Kanan (II) UD54 dr.zaitonlm@moh.gov.my 5653
UNIT PRIMER Dr. Marfuzah Binti Zainudin Ketua Penolong Pengarah Kanan (III)UD54 dr.marfuzah@moh.gov.my 4974
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Jumari Bin Sopaman Penolong Pegawai Perubatan U42 jumari@moh.gov.my 5830
UNIT PRIMER Kekosongan belum diisi Ketua Jururawat U36 4902
UNIT PRIMER Pn. Rosnani Binti Deraman Ketua Jururawat U36 rosnani.d@moh.gov.my 4902
UNIT PRIMER En. Abdul Majid Bin Nordin Penolong Pegawai Perubatan U36 a_majidnordin@moh.gov.my 4947
UNIT PRIMER En. Aminullah Bin Mohd Yusof Penolong Pegawai Perubatan U32 aminn@moh.gov.my 4931
UNIT PRIMER En. Mohd Zulkefli Bin Mohamad Penolong Pegawai Perubatan U29 mzul@moh.gov.my 5759
UNIT PRIMER En. Rozaihan Bin Ramli Pembantu Tadbir N19 rozaihan@moh.gov.my 4906
UNIT PRIMER En Mohd Faizal Bin Abd Jalil Pemandu 5652/**077
UNIT TIBI & KUSTA Dr. Norliza Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah UD54 drnorliza_ahmad@moh.gov.my 5833
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Dr Sivarajan Ramasamy Ketua penolong Pengarah Kanan UD54 sivarajan@moh.gov.my 4885 / 012-671 3393
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Dr. Nur Sakinah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah UD48 nur_sakinah@moh.gov.my 4941
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Dr. Kirenjit Kaur A/P Jarnail Singh Penolong Pengarah UD44 kirenjit@moh.gov.my 4890
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Haslinar Binti Hashim Penyelia Jururawat U36 haslinar@moh.gov.my 5697
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Rozilah Binti Beram Ketua Jururawat U32 rozilah.beram@moh.gov.my 5698
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) En. Ganesh A/L Nathan Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 5795
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) En. Zuraidi Bin Dollah Pembantu Kesihatan Awam U24 (KUP) zuraididollah@moh.gov.my 5795
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Nursyafiqah Binti Shahifuddin Pegawai Psikologi & Kaunseling S41 nsyafiqahshah@moh.gov.my 5694
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Nur Syuhada Binti Kamarulzaman Pembantu Tadbir N19 syuhada_k@moh.gov.my 5700
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Bilik Gerakan Kanser 5794
UNIT PEMAKANAN Dr. Norlela Binti Mohd Hussin Ketua Penolong Pengarah Kanan C52 lela@moh.gov.my 4959
UNIT PEMAKANAN Pn. Norliza Binti Zainal Abidin Ketua Penolong Pengarah C48 norliza.zainal@moh.gov.my 4960
UNIT PEMAKANAN Pn. Nor Fariza Binti Jaafar Penolong Pengarah Kanan C44 norfarizaj@moh.gov.my 4907
UNIT PEMAKANAN Pn. Premila A/P Baskaran Pembantu Tadbir N19 premila_b@moh.gov.my 4908
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr. Lokman Bin Rejali Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 lokman@moh.gov.my 4929
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr. Muhamad Bin Ismail Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 muhamad.ismail@moh.gov.my 4898
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr. Siti Salwa Binti Ibrahim Penolong Pengarah UD52 sitislw@moh.gov.my 4922
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr Muhammad Yazid Bin Hanzir Penolong Pengarah UD44 dryazid@moh.gov.my 4922
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Hj. Hashim Bin Harun Pegawai Kesihatan Persekitaran U42 hashim_h@moh.gov.my 4804
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Zulhairulnizal Bin Khidir Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 zuhairul@moh.gov.my 5776
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Mariappan a/l Semalai Pegawai Kesihatan Persekitaran U44 mariappan@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Muhamad Ali Bin Sharif Abdul Malik Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U42 ali.sharif@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Mohd Hisham Bin Mohd Ibrahim Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U36 hisham_ibrahim@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png5.png0.png7.png3.png8.png1.png
Hari Ini660
Semalam1171
Minggu ini5169
Bulan ini26245
Keseluruhan507381

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso