Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Noor Zarihan Binti Nor Arifin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 noor_z81@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Shaharol Akmal Bin Mohammad Shahar Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 shaharol_akmal@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Satheeswaran a/l Dawadran Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 satheeswaran@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Mastura Binti Maznor Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 ppkp.mastura@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Aisham Bin Lazarus Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 aishamcham@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Zulhelmie Bin Mohd Said Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 imieyoyo@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Subhanieshah Binti Zainae Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 niesha.zainae92@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Nik Norain Atikah Binti Aniza Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 sakuraimasyu@yahoo.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Akbar Shah Bin Asanar Pembantu Kesihatan Awam U19 shahakbar1318@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Saravanan A/L Velu Pembantu Kesihatan Awam U19 vsarava@yahoo.com (Wisma Persekutuan)
UNIT KAWAL SELIA RADIASI PERUBATAN Pn. Nurul Faiezin Binti Mohd Yusof Ketua Penolong Pengarah C48 n.faiezin@moh.gov.my 4837
UNIT KAWAL SELIA RADIASI PERUBATAN Pn. Fatimah Hazirah Binti Haron Pegawai Sains Fizik C44 fatimah_hazirah@moh.gov.my 4953
UNIT KAWAL SELIA RADIASI PERUBATAN En. Muhamad Emi Azlee Bin Shohini Pegawai Sains Fizik C41 azlee.shohini@moh.gov.my 5777
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr. Lokman Bin Rejali Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 lokman@moh.gov.my 4929
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr. Muhamad Bin Ismail Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 muhamad.ismail@moh.gov.my 4898
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr. Siti Salwa Binti Ibrahim Penolong Pengarah UD52 sitislw@moh.gov.my 4922
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Dr Muhammad Yazid Bin Hanzir Penolong Pengarah UD44 dryazid@moh.gov.my 4922
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Hj. Hashim Bin Harun Pegawai Kesihatan Persekitaran U42 hashim_h@moh.gov.my 4804
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Zulhairulnizal Bin Khidir Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 zuhairul@moh.gov.my 5776
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Muhammad Shafiq Bin Shakhruddin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29(K) shafiqshakruddin@moh.gov.my 4940
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Azrul Hamidy Bin Baharudin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 azrul.hamidy@moh.gov.my 4984
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Pn. Noor Hidayah Binti Sokor Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 hidayah.sokor@moh.gov.my 4891
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Zaizuri Bin Zoil Kepere Pembantu Kesihatan Awam U19 zaizuri@moh.gov.my 5776
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Pn. Azlina Binti Aziz Pembantu Tadbir azlina_az@moh.gov.my 5744
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Dr Sivarajan Ramasamy Ketua penolong Pengarah Kanan UD54 sivarajan@moh.gov.my 4885 / 012-671 3393
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Dr. Nur Sakinah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah UD48 nur_sakinah@moh.gov.my 4941
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Dr. Kirenjit Kaur A/P Jarnail Singh Penolong Pengarah UD44 kirenjit@moh.gov.my 4890
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Haslinar Binti Hashim Penyelia Jururawat U36 haslinar@moh.gov.my 5697
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Norliza Binti Tompang Ketua Jururawat U32 norliza_tompang@moh.gov.my 5698
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) En. Ganesh A/L Nathan Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 5795
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) En. Zuraidi Bin Dollah Pembantu Kesihatan Awam U24 (KUP) zuraididollah@moh.gov.my 5795
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Nursyafiqah Binti Shahifuddin Pegawai Psikologi & Kaunseling S41 nsyafiqahshah@moh.gov.my 5694
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Pn. Nur Syuhada Binti Kamarulzaman Pembantu Tadbir N19 syuhada_k@moh.gov.my 5700
UNIT KAWALAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT (NCD) Bilik Gerakan Kanser 5794
UNIT KEJURURAWATAN Pn. Suria Binti Aziz Ketua Penyelia Jururawat Negeri U44 suria.az@moh.gov.my 5738
UNIT KEJURURAWATAN Pn. Haniza Binti Mohamed Shafie Penyelia Jururawat U42 hanizams@moh.gov.my 5733
UNIT KEJURURAWATAN 5709
UNIT KEJURURAWATAN Kekosongan belum diisi Penyelia Jururawat U36 5737
UNIT KEJURURAWATAN Pn. Fauziah Binti Jamhari Pembantu Tadbir N19 nabiha@moh.gov.my 4845
UNIT KEJURURAWATAN Kekosongan belum diisi Penyelia Jururawat U36 5733
UNIT KEJURUTERAAN Pn Khairilinda Binti Shamsul Khairil Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 khairilinda@moh.gov.my 4916
UNIT KEJURUTERAAN (Kekosongan belum diisi) Jurutera (Kesihatan Umum) J48 4914
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Norlyana Binti Zulkifli Jurutera (Elektronik) J48 norlyana@moh.gov.my 4915
UNIT KEJURUTERAAN En Mohd Amirul Fahmi Bin Mohd Lazim Jurutera (Elektrik) J48 amirulfahmi@moh.gov.my 5672
UNIT KEJURUTERAAN En. Mohd Aizat Bin Aziz Jurutera (Kesihatan Umum) J48 m.aizataziz@moh.gov.my 4918
UNIT KEJURUTERAAN En. Mohd Tarmizi Syazwan Bin Ab Aziz Jurutera (Elektronik) J44 mohd.tarmizi@moh.gov.my 4917
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Siti Noorshafarina Binti Kamaruzaman Jurutera (Awam) J44 noorshafarina@moh.gov.my 5807
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Wisatawati Binti Darwis Harahap Jurutera (Elektronik) J41/J44 wisatawati@moh.gov.my 5826
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Nurul Aimi Binti Sulaiman Jurutera (Elektrik) J41 aimisulaiman@moh.gov.my 5753
UNIT KEJURUTERAAN En. Mohd Zhafri Bin Nor Adzmi Jurutera (Mekanikal) J41 mzhafri@moh.gov.my 5825

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png3.png6.png0.png6.png5.png
Hari Ini467
Semalam606
Minggu ini6178
Bulan ini22828
Keseluruhan636065

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso