Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
UNIT PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN 5722
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Dr. Hjh. Suriyati Binti Abd Aziz Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 suriyatiaziz@moh.gov.my 4949
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Dr. Rosmala Binti Mohamad Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 drrosmala@moh.gov.my 4919
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Pn Zuraidah Binti Abd Rahman Penyelia Jururawat U44 zuraidah.ab@moh.gov.my 5949
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Pn. Moni Binti Amir Penyelia Jururawat U36 moni@moh.gov.my 5832
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM Pn. Farehan Binti Othman Pembantu Tadbir N22 aan@moh.gov.my 4897
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Mohd Farhan Nazhif Bin Zulkifli Pembantu Tadbir N19 nazhif@moh.gov.my 5661
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Muhammad Fadzil Bin Mustaffa Pembantu Operasi fadzil_m@moh.gov.my 5831
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Suhaidi Bin Mohd Isa Pembantu Operasi suhaidi@moh.gov.my 5831
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En Zulkifli Bin Kadin Pemandu **062
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En Mohd Anuer Bin Mohd Razak Pemandu **081
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Jumari Bin Sopaman Penolong Pegawai Perubatan U42 jumari@moh.gov.my 5830
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En Muhammad Dzulkarnain Bin Azman Pemandu
UNIT PERKEMBANGAN & PENGURUSAN KESIHATAN AWAM En. Mohamad Asyran Bin Mohd Ehsan Pemandu
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Hj. Nawawi Bin Samad Penolong Pegawai Perubatan U42 nabisa@moh.gov.my 4869
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Pn. Azizaton Binti Abd Aziz Penyelia Jururawat U42 azizaton@moh.gov.my 4881
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Pn. Hapisah Binti Mat Penyelia Jururawat U36 hapisah.m@moh.gov.my 4934
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Dr. Bhawani Thangaratnam Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 bhawani@moh.gov.my 5790
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Dr. Nur Ain Binti Rahim Ketua Penolong Pengarah UD52 ain.rahim@moh.gov.my 4882
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN En Redzuan Bin Jamaludin Penolong Pegawai Perubatan U32 5634
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Pn. Nor Haliza Binti Zamidi Penyelia Jururawat U36 nhaliza@moh.gov.my 5806
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN En. Safian bin Ramly Pembantu Tadbir N19 safianramly@moh.gov.my 5631
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Rohaiza Binti Khamis Ketua Penolong Pengarah Kanan UG54 dr.rohaiza@moh.gov.my 4826
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Rozy Anita Binti Atan Pegawai Pergigian UG54 drrozy@moh.gov.my 5622
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Juruterapi Pergigian U36 5625
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Kekosongan belum diisi Jururawat Pergigian U32 4824
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN En. Muhamad Edry Ezwan Bin Khairuddin Pembantu Tadbir N22 medry@moh.gov.my 5819
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Siti Nadzirah Binti Mohd Ali Pembantu Tadbir W29 nadzirah_mohdali@moh.gov.my 5820
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Malaty A/P Sinniah Pembantu Tadbir N19 malaty@moh.gov.my 5650
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN En. Rohaizad Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir N19 izad_rahman@moh.gov.my 5623
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Nor Fazlin Binti Zainudin Pembantu Tadbir N19 fazleenz@moh.gov.my 5626
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Norhashimah Binti Yaacob Pembantu Tadbir N19 norby@moh.gov.my 5624
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Normala Binti Wahab Pembantu Operasi normala.wahab@moh.gov.my 5624
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Kekosongan belum diisi Pemandu **086
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN En. Yusri Bin Omar Pemandu **112
UNIT PRIMER Dr. Noor Azimah Binti Hasan Ketua Penolong Pengarah Kanan (I) UD56 drnazimah@moh.gov.my 4905
UNIT PRIMER Dr. Zaiton Lal Binti Mohammad Ketua Penolong Pengarah Kanan (II) UD54 dr.zaitonlm@moh.gov.my 5653
UNIT PRIMER Dr. Marfuzah Binti Zainudin Ketua Penolong Pengarah Kanan (III)UD54 dr.marfuzah@moh.gov.my 4974
UNIT PRIMER Kekosongan belum diisi Ketua Jururawat U36 4902
UNIT PRIMER Pn. Rosnani Binti Deraman Ketua Jururawat U36 rosnani.d@moh.gov.my 4902
UNIT PRIMER En. Abdul Majid Bin Nordin Penolong Pegawai Perubatan U36 a_majidnordin@moh.gov.my 4947
UNIT PRIMER En. Aminullah Bin Mohd Yusof Penolong Pegawai Perubatan U32 aminn@moh.gov.my 4931
UNIT PRIMER En. Mohd Zulkefli Bin Mohamad Penolong Pegawai Perubatan U29 mzul@moh.gov.my 5759
UNIT PRIMER En. Rozaihan Bin Ramli Pembantu Tadbir N19 rozaihan@moh.gov.my 4906
UNIT PRIMER En Mohd Faizal Bin Abd Jalil Pemandu 5652/**077
UNIT PRIMER En. Bukhari Bin Sardam Penolong Pegawai Perubatan U42 bukharisardam@moh.gov.my 5759
UNIT PROMOSI KESIHATAN Kamarul Ismail Bin Udin Ketua Penolong Pengarah S48 kamarulismail@moh.gov.my 4971
UNIT PROMOSI KESIHATAN En. Mohd Fadhil Bin Mazland Penolong Pengarah S44 m_fadhil@moh.gov.my 4979
UNIT PROMOSI KESIHATAN Pn. Ong Zi Yin Penolong Pengarah S41 ongziyin@moh.gov.my 5708
UNIT PROMOSI KESIHATAN En. Ismail Bin Mansor Pereka B19 sevenwonder86@gmail.com 4925

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png3.png6.png1.png0.png0.png
Hari Ini502
Semalam606
Minggu ini6213
Bulan ini22863
Keseluruhan636100

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso