Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Pn Shuhaila Binti Ayob Ketua Cawangan UF54 shuhaila_ayob@moh.gov.my 4814
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Pn. Christine Tan Liang Hoay Ketua Penolong Pengarah Kanan UF54 christinetan@moh.gov.my 4935
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Pn. Nur Eizera Herlena Binti Mat Jahaya Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 eizera@moh.gov.my 4816
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI En. Mohd Khairuzzaman Bin Mohd Latif Ketua Penolong Pengarah UF48 khairuzzaman@moh.gov.my 5816
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Dr. Mohd Shakrie Palan Bin Abdullah Ketua Cawangan UF54 shakrie@moh.gov.my 4813
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Zuraini Binti Mohamed Redhuan Ketua Penolong Pengarah Kanan UF54 zurainimr@moh.gov.my 4809
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Nor Hamidi Bin Shahirudin Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 nor_hamidi@moh.gov.my 4851
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Nor Azizah Binti Abdullah Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 jnorazizah@moh.gov.my 5809
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Nur Maisarah Binti Abd Raheem Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 maisarah_raheem@moh.gov.my 4820
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Nur Hasanah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 nurhasanah@moh.gov.my 5818
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Syuib Bin Md Yusof Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 msyuib@moh.gov.my 4932
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Mohd Zairul Khusairy Bin Mohd Zawawi Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 zairul_khusairy@moh.gov.my 5810
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Amanda Tee Mee Kim Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 teemeekim@moh.gov.my 5808
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Pn. Marvili a/p Superam Maniam Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 malarvili.sm@moh.gov.my 5812
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Mohamad Norazizi Bin Mohamad Nor Ketua Penolong Pengarah UF48 mh.norazizi@moh.gov.my@moh.gov.my 4965
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhamad Asyraf Bin Amran Ketua Penolong Pengarah UF48 asyraaf@moh.gov.my 5772
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Fikri Bin Abdul Halim Ketua Penolong Pengarah UF48 mfikri@moh.gov.my 5819
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Mohd Hanif Bin Mohd Zainal Fitri Ketua Penolong Pengarah UF48 hanifmzainal@moh.gov.my 4957
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhamad Nordin Bin Azman Ketua Penolong Pengarah UF48 muhamadnordin@moh.gov.my 4818
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI Cik Jumiatiwahida Binti Respito Ketua Penolong Pengarah UF48 jumiathiwahida@moh.gov.my 5815
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Ikmal Bin Muhammad Yunus Ketua Penolong Pengarah UF48 myikmal@moh.gov.my 5813
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Arvind Abraham Penolong Pengarah Kanan UF44 aarvind@moh.gov.my 5811
CAWANGAN PENGUATKUASA FARMASI En. Muhammad Zul Azmi Bin Mohd Rani Penolong Pengarah Kanan UF44 zul_azmi@moh.gov.my 4892
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Adibah Husna Binti Ahmad Maher Ketua Cawangan UF54 adibah@moh.gov.my 4810
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Teong Seng Chew Ketua Penolong Pengarah Kanan UF52 tschew@moh.gov.my 4864
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Wan Abd Muiz Bin Wan Mohd Salizam Ketua Penolong Pengarah UF48 wmuizwms@moh.gov.my 4815
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Nur Izzatul Ain Binti Abd Halim Penolong Pengarah UF41 nur_izzatul@moh.gov.my 4808
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Rohiza Binti Musa Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N26 rohiza_musa@moh.gov.my 5646
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Noradrini Binti Abd Rashid Pembantu Tadbir (P/O) N22 ryne84@moh.gov.my 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Haslinda Binti Mohd Zuwahir Pembantu Operasi N11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Mohd Ridhuan Bin Arippin Pembantu Operasi N11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Bohari Bin Alias Pembantu Am H11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Arman Sany Bin Razali Pembantu Am H11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Shubashini A/P Vingadas Pembantu Am H11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Mohamad Kamarudin bin Mohd Nor Pemandu H11 **116
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Sivan A/L Subramaniam Pemandu H11 **089
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Md Razi Bin Zainal Abidin Pemandu H11 **087
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Mohd Faizal Bin Kamaruzaman Pemandu H11 **072
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Siti Aminah Binti Ramli Pegawai Teknologi Makanan C48 aminah.ramli@moh.gov.my 5757
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Shamsiah Binti Aziz Pegawai Teknologi Makanan C44 shamsiahaziz@moh.gov.my 4911
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Tinakumari A/P Santhra Kumaru Pegawai Teknologi Makanan C41 tinakumari@moh.gov.my 5669
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Nor Azura Binti Jaafar Pegawai Teknologi Makanan C41 azura_jaafar@moh.gov.my 5666
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Zahidin Bin Mohd Pegawai Kesihatan Persekitaran U42 zahidin@moh.gov.my 4913
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Nor Asmidar Bin Razali Penolong Pegawai Persekitaran U29 asmidar_razali@moh.gov.my 1114
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Naim Bin Mat Nahar Penolong Pegawai Persekitaran U29 naim_mat@moh.gov.my 4913
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Maryani Binti Aris Penolong Pegawai Teknologi Makanan C29 maryani_aris@moh.gov.my 5668
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Aliff Azri Bin Salahuddin Pembantu Tadbir N19 al_azri@moh.gov.my 5665
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En. Syed Ismail Bin Syed Salim Pembantu Operasi syedismail.s@moh.gov.my 5665
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN Pn. Umi Kalsum Binti Mohamed Zin Pembantu Operasi umi_kalsum@moh.gov.my 5665
BAHAGIAN KESELAMATAN & KUALITI MAKANAN En Anbu Johnson A/L Arumugam Pemandu **067

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png5.png0.png7.png4.png4.png5.png
Hari Ini724
Semalam1171
Minggu ini5233
Bulan ini26309
Keseluruhan507445

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso