Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
UNIT KEJURUTERAAN Pn Khairilinda Binti Shamsul Khairil Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 khairilinda@moh.gov.my 4916
UNIT KEJURUTERAAN (Kekosongan belum diisi) Jurutera (Kesihatan Umum) J48 4914
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Norlyana Binti Zulkifli Jurutera (Elektronik) J48 norlyana@moh.gov.my 4915
UNIT KEJURUTERAAN En Mohd Amirul Fahmi Bin Mohd Lazim Jurutera (Elektrik) J48 amirulfahmi@moh.gov.my 5672
UNIT KEJURUTERAAN En. Mohd Aizat Bin Aziz Jurutera (Kesihatan Umum) J48 m.aizataziz@moh.gov.my 4918
UNIT KEJURUTERAAN En. Mohd Tarmizi Syazwan Bin Ab Aziz Jurutera (Elektronik) J44 mohd.tarmizi@moh.gov.my 4917
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Siti Noorshafarina Binti Kamaruzaman Jurutera (Awam) J44 noorshafarina@moh.gov.my 5807
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Wisatawati Binti Darwis Harahap Jurutera (Elektronik) J41/J44 wisatawati@moh.gov.my 5826
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Nurul Aimi Binti Sulaiman Jurutera (Elektrik) J41 aimisulaiman@moh.gov.my 5753
UNIT KEJURUTERAAN En. Mohd Zhafri Bin Nor Adzmi Jurutera (Mekanikal) J41 mzhafri@moh.gov.my 5825
UNIT KEJURUTERAAN (Kekosongan belum diisi) Jurutera (Mekanikal) J41 5824
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Nor Ilham Binti Azman Jurutera (Mekanikal) J44 nor.ilham.azman@moh.gov.my 5673
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Annur Faizi Binti Muhamad Yatim Jurutera (Kesihatan Umum) J41 annurfaizi@moh.gov.my 5773
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Wan Hafizah Binti Hj. Wan Ali Pegawai Sains (Kimia Hayat) C44 hafizah.ali@moh.gov.my 5755
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Siti Zakiah Binti Thayib Penolong Jurutera JA36 szakiah@moh.gov.my 5824
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Siti Zuraidah Binti Leman Penolong Jurutera JA29 siti.z@moh.gov.my 5675
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Norhanis Binti Johar Jurutera (Awam) J41 norhanisjohar@moh.gov.my 5823
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohamad Sapri Bin Samik Pemandu sapri@moh.gov.my **114
UNIT KEJURURAWATAN Kekosongan belum diisi Penyelia Jururawat U36 5733
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Ihsan Suryani Binti Mohamad Penolong Pegawai Tadbir N29 ihsan.suryani@moh.gov.my 5828
CAWANGAN AMALAN & PERKEMBANGAN FARMASI Cik Ong Sin Yee Ketua Penolong Pengarah UF48 ongsy@moh.gov.my 5814
UNIT PRIMER En. Bukhari Bin Sardam Penolong Pegawai Perubatan U42 bukharisardam@moh.gov.my 5759
UNIT TIBI & KUSTA Dr. Mohd Arif Bin Ab Rashid Ketua Penolong Pengarah (II) UD52 drariff@moh.gov.my 5834
UNIT TIBI & KUSTA En. Mohd Farhan Bin Mansor Penolong Pegawai Perubatan U32 farhanmansor@moh.gov.my 5837
UNIT TIBI & KUSTA Pn. Siti Badariah Binti Masbol Ketua Jururawat U32 badariah.masbol@moh.gov.my 5836
UNIT TIBI & KUSTA En. Mohd Ezrie Bin Ilias Juruteknologi Makmal Perubatan U32 ezrie@moh.gov.my 4841
UNIT TIBI & KUSTA Pn. Siti Nazliza Binti Md Barkawi Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 snazliza.barkawi@moh.gov.my 5835
UNIT TIBI & KUSTA Pn. Rohaidah Binti Baharom Pembantu Tadbir rohaidah_b@moh.gov.my 5838
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Ravichandran A/L Subramaniam Pemandu **070
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Muhammad Shafiq Bin Shakhruddin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29(K) shafiqshakruddin@moh.gov.my 4940
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Azrul Hamidy Bin Baharudin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 azrul.hamidy@moh.gov.my 4984
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Pn. Noor Hidayah Binti Sokor Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 hidayah.sokor@moh.gov.my 4891
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS En. Zaizuri Bin Zoil Kepere Pembantu Kesihatan Awam U19 zaizuri@moh.gov.my 5776
UNIT KAWALAN PENYAKIT BERJANGKIT (CDC) SURVELANS Pn. Azlina Binti Aziz Pembantu Tadbir azlina_az@moh.gov.my 5744
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Roshamizan Bin Md Yusof Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U36 roshamizanbmy@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Sanmugam A/L Kandasamy Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 sanmugam@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Noor Zarihan Binti Nor Arifin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 noor_z81@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Shaharol Akmal Bin Mohammad Shahar Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 shaharol_akmal@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Satheeswaran a/l Dawadran Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 satheeswaran@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Mastura Binti Maznor Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 ppkp.mastura@moh.gov.my (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Aisham Bin Lazarus Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 aishamcham@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Zulhelmie Bin Mohd Said Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 imieyoyo@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Subhanieshah Binti Zainae Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 niesha.zainae92@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN Pn. Nik Norain Atikah Binti Aniza Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 sakuraimasyu@yahoo.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Akbar Shah Bin Asanar Pembantu Kesihatan Awam U19 shahakbar1318@gmail.com (Wisma Persekutuan)
UNIT INSPEKTORAT & PERUNDANGAN En. Saravanan A/L Velu Pembantu Kesihatan Awam U19 vsarava@yahoo.com (Wisma Persekutuan)
UNIT KEJURUTERAAN En. Fasyan Bin Pakharudin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 fasyan@moh.gov.my 5675
UNIT KEJURUTERAAN En. Norhelmi Bin Harun Pembantu Kesihatan Awam U19 norhelmiharun@moh.gov.my 5675
UNIT KEJURUTERAAN En Norhisyam Bin Mohd Salleh Pembantu Kesihatan Awam U19 norhisyam.ms@moh.gov.my 5675

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png5.png0.png7.png4.png1.png1.png
Hari Ini690
Semalam1171
Minggu ini5199
Bulan ini26275
Keseluruhan507411

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso