Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
UNIT PROMOSI KESIHATAN Kekosongan belum diisi Juruaudio Visual N22 4976
UNIT PROMOSI KESIHATAN En Renny Martin a/l Raja Juruaudio Visual N19 5705
UNIT PROMOSI KESIHATAN En. Zaindra Maraden Bin Darawin Pembantu Kesihatan Awam U19 zaindra82@gmail.com 5705
UNIT PROMOSI KESIHATAN Pn. Azni Binti Ahmad Pembantu Tadbir N19 azni.ahmad@moh.gov.my 5786
UNIT PROMOSI KESIHATAN En. Murugan A/L Supramaniam Pembantu Awam muru2875@yahoo.com 5786
UNIT PROMOSI KESIHATAN En Khairwan Bin Jajri Pemandu **084
UNIT PROMOSI KESIHATAN Bilik Mesyuarat 4921
UNIT REKOD PERUBATAN Cik Norlinda Binti Mokhtar Pegawai Tadbir (Rekod) N44 norlinda_mokhtar@moh.gov.my 4880
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Maznah Binti Mahat Penolong Pegawai Tadbir (Rekod Perubatan ) N32 maznah@moh.gov.my 5793
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Ilmey Joriana Binti Idris Penolong Pegawai Tadbir (Rekod Perubatan ) N29 ilmey@moh.gov.my 5765
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Rosni Binti Ahmad Pembantu Tadbir N22 (KUP) rosni.amd@moh.gov.my 5636
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Siti Hajar Binti Md. Yunos Pembantu Tadbir N19 hajar.mdyunos@moh.gov.my 5636
UNIT TIBI & KUSTA Dr. Norliza Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah UD54 drnorliza_ahmad@moh.gov.my 5833
UNIT TIBI & KUSTA Dr. Mohd Arif Bin Ab Rashid Ketua Penolong Pengarah (II) UD52 drariff@moh.gov.my 5834
UNIT TIBI & KUSTA En. Mohd Farhan Bin Mansor Penolong Pegawai Perubatan U32 farhanmansor@moh.gov.my 5837
UNIT TIBI & KUSTA Pn. Siti Badariah Binti Masbol Ketua Jururawat U32 badariah.masbol@moh.gov.my 5836
UNIT TIBI & KUSTA En. Mohd Ezrie Bin Ilias Juruteknologi Makmal Perubatan U32 ezrie@moh.gov.my 4841
UNIT TIBI & KUSTA Pn. Siti Nazliza Binti Md Barkawi Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 snazliza.barkawi@moh.gov.my 5835
UNIT TIBI & KUSTA Pn. Rohaidah Binti Baharom Pembantu Tadbir rohaidah_b@moh.gov.my 5838
UNIT VEKTOR (Kekosongan belum diisi) Pemandu
UNIT VEKTOR Dr. Netty Darwina Binti Mohd Dawam Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 drnetty@moh.gov.my 4828
UNIT VEKTOR Pn. Yusnida Binti Mohd Yusof Ketua Penolong Pengarah (AKS) C48 yusnida@moh.gov.my 5690
UNIT VEKTOR Dr. Mohd Faheem Bin Md Yid Penolong Pengarah UD44 drfaheem@moh.gov.my 4972
UNIT VEKTOR Kekosongan belum diisi Pegawai Kesihatan Persekitaran U44 4924
UNIT VEKTOR 5642
UNIT VEKTOR Kekosongan belum diisi Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U36 5643
UNIT VEKTOR En. Abdul Rahman Bin Bakar Juruteknologi Makmal Perubatan U40 man_jtmp@yahoo.com 4827
UNIT VEKTOR En. Muhamad Ridhwan Bin Rasin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 m.ridhwan@moh.gov.my 5742
UNIT VEKTOR En. Mohd Fadzil Bin Mat Ahan Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 mfadzil.ahan@moh.gov.my 5640
UNIT VEKTOR En. Zulkifli Bin Mohd Saod Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 zulkifli_ms @moh.gov.my 5774
UNIT VEKTOR Kekosongan belum diisi Pembantu Kesihatan Awam U19 4847
UNIT VEKTOR En. Fazrul Izman Bin Che Om Pembantu Kesihatan Awam U19 izman@moh.gov.my 4847
UNIT VEKTOR Pn. Zalina Binti Ibrahim Pembantu Tadbir N19 zalina _ibrahim@moh.gov.my 5775
UNIT VEKTOR Pn. Norfarazila Binti Kamarudin Pembantu Tadbir N19 fara_edwin@moh.gov.my 5638
UNIT VEKTOR Pn. Effa Rida Binti Mohd Nor Pembantu Operasi 5638
UNIT VEKTOR En Yusne Bin Baharin Pembantu Awam 5638
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Pn. Nurul Asyikin Binti Roslan Penolong Pengarah Kanan C44 (AKS) Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Kekosongan belum diisi Pegawai Kesihatan Persekitaran U44 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Kekosongan belum diisi Penolong Pengarah C41 (AKS) Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Kekosongan belum diisi Juruteknologi Makmal Perubatan U36 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Pn. Nirzayana@Eyan Binti Abdul Ajak Juruteknologi Makmal Perubatan U29 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) En. Muhammad Idham Bin Basri Juruteknologi Makmal Perubatan U29 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Cik Nurfaeza Binti Ibrahim Juruteknologi Makmal Perubatan U29 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Cik Dorinmia Amra Binti Jiyai Juruteknologi Makmal Perubatan U29 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Kekosongan belum diisi Juruteknologi Makmal Perubatan U29 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Kekosongan belum diisi Pembantu Kesihatan Awam U19 (Kaji Serangga) Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) En. Ahmad Faiz Bin Ab Haini Pembantu Kesihatan Awam U19 (Kaji Serangga) Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) En. Muhamad Najib Bin Mat Anaua Pembantu Kesihatan Awam U19 (Kaji Serangga) Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) Kekosongan belum diisi Pembantu Perawatan kesihatan U11 Talian Terus : 06-763 8563
UNIT VEKTOR JALAN ZA’ABA (MAKMAL) En Mohd Faris Bin Othman Pemandu Talian Terus : 06-763 8563/**087

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png3.png6.png0.png8.png3.png
Hari Ini485
Semalam606
Minggu ini6196
Bulan ini22846
Keseluruhan636083

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso