Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohamad Iskandar Rian Ameng Bin Paga Pegawai Khidmat Pelanggan N19 iskandarryan@moh.gov.my 0/4799
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohd Shamsuddin Azmi Bin Abd Jabar Pembantu Perpustakaan S22 (KUP) m.shamsuddin@moh.gov.my 4986
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Mohd Fauzi Bin Mat Jidin Pembantu Operasi mohdfauzi.m@moh.gov.my 4950
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Azizul Bin Manaf Pembantu Operasi azizulm@moh.gov.my 5713
SEKSYEN PENTADBIRAN Pn. Nurazizah Binti Zainudin Pembantu Operasi nurazizah.z@moh.gov.my 5713
SEKSYEN PENTADBIRAN En Mohd Norfadleey Bin Hamzah Pembantu Operasi norfadleey.h@moh.gov.my 5715
SEKSYEN PENTADBIRAN Cik Zalina Binti Zainal Abidin Pembantu Awam 4950
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Ahmad Noor Kamar Bin Kamarudin Pemandu noorkamar@moh.gov.my **064
SEKSYEN PENTADBIRAN En. Khairi Azani Bin Mohamed Pemandu khairiazani@moh.gov.my **063
SEKSYEN PENTADBIRAN En Zulkhairi Bin Ahmad Pemandu zulkhairi.a@moh.gov.my **076
SEKSYEN PENTADBIRAN En Muzamri Bin Adris Pemandu muzamri@moh.gov.my **085
SEKSYEN PENTADBIRAN En Rezzal Bin Alias Pemandu rezzal@moh.gov.my **108
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Thilampriya A/P Asoken Ketua Penolong Pengarah (Pengurusan II) M48 thilampriya@moh.gov.my 4852
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Nur Aishah Binti Mohamed Yaacob Akauntan W44 nuraishah@moh.gov.my 5761
SEKSYEN KEWANGAN En Muhammad Elias Bin Abu Bakar Akauntan W41 melias@moh.gov.my 4884
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Maria Binti Jusoh Penolong Akauntan W32 mariajusoh@moh.gov.my 5741
SEKSYEN KEWANGAN En. Hedzwan Bin Abu Bakar Penolong Akauntan W29 hedzuan@moh.gov.my 4855
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Eadiana Binti Karim Pembantu Tadbir W22 eadiana@moh.gov.my 5687
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Madzmaria Binti Mazman Pembantu Tadbir W19 madzmaria@moh.gov.my 5680
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Nurul Anisah Binti Muhamad Pembantu Tadbir W19 nurul_anisah@moh.gov.my 5680
SEKSYEN KEWANGAN Pn Hanizah Binti Mohammad Pembantu Tadbir W19 hanizah.mohammad@moh.gov.my 5681
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Siti Zuria Binti Khidir Pembantu Tadbir W19 zuriakhidir@moh.gov.my 5681
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Masturah Binti Yahayah Pembantu Tadbir W19 mas.turah@moh.gov.my 5682
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Rohaidah Binti Rambeli Pembantu Tadbir W19 rohaidahrambeli@moh.gov.my 5682
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Suriani Binti Mohd Yusuf Pembantu Tadbir W19 suriani.myusuf@moh.gov.my 5684
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Siti Zawiyah Binti Kassim Pembantu Tadbir W19 siti_zawiyah@moh.gov.my 5685
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Shahila Binti Zulkifli Pembantu Tadbir W19 shahila.zulkifli@moh.gov.my 5686
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Rafidaah Binti Udin Pembantu Tadbir W19 rafidah.u@moh.gov.my 4858
SEKSYEN KEWANGAN Pn Aryanti Binti Ramly Pembantu Tadbir W19 r_aryanti@moh.gov.my 4860
SEKSYEN KEWANGAN En. Khirul Azuan Bin Mohd Zin Pembantu Operasi
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Mastura Binti Maarop Penolong Pengarah Kanan M44 mastura.m@moh.gov.my 4843
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn Rozliana Binti Muhammad Najib Penolong Akauntan W36 rozliana.m@moh.gov.my 5736
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Sanisah Binti Hashim Penolong Pegawai Tadbir N36 sanisahhashim@moh.gov.my 5764
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Siti Faridah Binti Abdul Latif Pembantu Tadbir W22 faridah_latif@moh.gov.my 4939
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET En. Mohd Shawal Bin Abd Rashid Pembantu Tadbir (Perolehan) mohd_shawal@moh.gov.my 5674
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET En. Muhd Zameer Bin Khalid Pembantu Tadbir (Perolehan) zameer@moh.gov.my 4846
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Fatihah Binti Mahusin Pembantu Tadbir (Perolehan) fatihahmahusin@moh.gov.my 4859
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn Nur Ain Binti Ahmad Yamin Pembantu Tadbir (Aset) nurain_ay@moh.gov.my 5804
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Siti Norain Binti Zaini Pembantu Tadbir (Aset) ctnorain@moh.gov.my 4927
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET Pn. Norazura Binti Mohd Zin Pembantu Tadbir (Aset) norazura.mz@moh.gov.my 5805
SEKSYEN PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET En. Addy Bin Seli Pembantu Tadbir (Stor) addyseli@moh.gov.my 5827
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Lau Yin Theng Penolong Pengarah Kanan M44 yinthenglau@moh.gov.my 5654
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Nor Farhani Binti Mahmuda Penolong Pegawai Tadbir N29 norfarhani@moh.gov.my 5655
UNIT LATIHAN& KUALITI En. Razman Bin Hj Razali Pembantu Tadbir Kanan N26 razman.razali@moh.gov.my 5656
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Liza Azlin Binti Maulan Pembantu Tadbir N22 (KUP) liza.azlin@moh.gov.my 5740
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Thelagiswari A/P K.Munyandy Pembantu Tadbir N19 thela@moh.gov.my 5659
UNIT LATIHAN& KUALITI En. Abd Halim Bin Othman Pembantu Tadbir N19 halim.othman@moh.gov.my 5771
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Hasnida Binti Abd Halim Pembantu Tadbir N19 hasnida_halim@moh.gov.my 5769
UNIT LATIHAN& KUALITI Kekosongan belum diisi Pembantu Tadbir N19 @moh.gov.my 5770
UNIT LATIHAN& KUALITI En. Asri Bin Hamdan Pembantu Operasi asri.hamdan@moh.gov.my 5778

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png5.png0.png7.png4.png3.png4.png
Hari Ini713
Semalam1171
Minggu ini5222
Bulan ini26298
Keseluruhan507434

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso