Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Wan Abd Muiz Bin Wan Mohd Salizam Ketua Penolong Pengarah UF48 wmuizwms@moh.gov.my 4815
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Kekosongan belum diisi Penolong Pengarah UF41 4808
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Rohiza Binti Musa Pembantu Tadbir Kanan (P/O) N26 rohiza_musa@moh.gov.my 5646
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Noradrini Binti Abd Rashid Pembantu Tadbir (P/O) N22 ryne84@moh.gov.my 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Haslinda Binti Mohd Zuwahir Pembantu Operasi N11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Mohd Ridhuan Bin Arippin Pembantu Operasi N11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Bohari Bin Alias Pembantu Am H11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Arman Sany Bin Razali Pembantu Am H11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI Pn. Shubashini A/P Vingadas Pembantu Am H11 5648
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Mohamad Kamarudin bin Mohd Nor Pemandu H11 **116
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Sivan A/L Subramaniam Pemandu H11 **089
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Md Razi Bin Zainal Abidin Pemandu H11 **087
CAWANGAN PENGURUSAN FARMASI En. Mohd Faizal Bin Kamaruzaman Pemandu H11 **072
PEJABAT PENGARAH Dato' Dr. Harlina Binti Abdul Rashid Pengarah Kesihatan Negeri dr_harlina@moh.gov.my 4999/ 06-762 4001
PEJABAT PENGARAH Pn. Siti Rosdilah Binti Yom Setiausaha Pejabat N32 sitirosdilah@moh.gov.my 4830
PEJABAT TPKN FARMASI Pn. Saidatul Raihan Binti Ibrahim Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Farmasi) raihan102@moh.gov.my 4969
PEJABAT TPKN FARMASI Pn. Shahily Binti Hamdan Setiausaha Pejabat N29 shahily@moh.gov.my 4975
PEJABAT TPKN KESELAMATAN &KUALITI MAKANAN Pn. Jamilah Binti Salikin Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Keselamatan & Kualiti Makanan) jamilah_mkak@moh.gov.my 4912
PEJABAT TPKN KESELAMATAN &KUALITI MAKANAN Pn. Nordiana Binti Abd Razak Pembantu Tadbir N19 nordiana.razak@moh.gov.my 4807
PEJABAT TPKN KESIHATAN AWAM Dr. Mohammad Faid Bin Abd. Rashid Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Kesihatan Awam) drfaid@moh.gov.my 4933/ 06-764 1196
PEJABAT TPKN KESIHATAN AWAM Pn. Norsohana Binti Malek Setiausaha Pejabat N29 norsohana@moh.gov.my 4832
PEJABAT TPKN PENGURUSAN En. Syamsul Nizam B. Mohd Razali Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pengurusan) syamsul.razali@moh.gov.my 4888/ 06-761 2602
PEJABAT TPKN PENGURUSAN Pn. Fisziana Binti Dandan Pembantu Setiausaha Pejabat N19 fisziana@moh.gov.my 4831
PEJABAT TPKN PERGIGIAN Dr. Maryana Binti Musa Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Pergigian) drmaryana@moh.gov.my 4970
PEJABAT TPKN PERGIGIAN Pn. Norazura Binti Abu Bakar Setiausaha Pejabat N29 norazuraab@moh.gov.my 4978
PEJABAT TPKN PERUBATAN Dr Mohd Ferous Bin Alias Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri (Perubatan) drferous @moh.gov.my 4944/ 06-761 2599
PEJABAT TPKN PERUBATAN Pn. Chew Chiew Guat Setiausaha Pejabat N29 chiewguat@moh.gov.my 4833
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Thilampriya A/P Asoken Ketua Penolong Pengarah (Pengurusan II) M48 thilampriya@moh.gov.my 4852
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Nurun Na'imah Binti Azami Akauntan W44 naimah.a@moh.gov.my 5761
SEKSYEN KEWANGAN En Muhammad Elias Bin Abu Bakar Akauntan W41 melias@moh.gov.my 4884
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Maria Binti Jusoh Penolong Akauntan W32 mariajusoh@moh.gov.my 5741
SEKSYEN KEWANGAN En. Hedzwan Bin Abu Bakar Penolong Akauntan W29 hedzuan@moh.gov.my 4855
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Eadiana Binti Karim Pembantu Tadbir W22 eadiana@moh.gov.my 5687
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Madzmaria Binti Mazman Pembantu Tadbir W19 madzmaria@moh.gov.my 5680
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Nurul Anisah Binti Muhamad Pembantu Tadbir W19 nurul_anisah@moh.gov.my 5680
SEKSYEN KEWANGAN Pn Hanizah Binti Mohammad Pembantu Tadbir W19 hanizah.mohammad@moh.gov.my 5681
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Siti Zuria Binti Khidir Pembantu Tadbir W19 zuriakhidir@moh.gov.my 5681
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Masturah Binti Yahayah Pembantu Tadbir W19 mas.turah@moh.gov.my 5682
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Rohaidah Binti Rambeli Pembantu Tadbir W19 rohaidahrambeli@moh.gov.my 5682
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Suriani Binti Mohd Yusuf Pembantu Tadbir W19 suriani.myusuf@moh.gov.my 5684
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Siti Zawiyah Binti Kassim Pembantu Tadbir W19 siti_zawiyah@moh.gov.my 5685
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Shahila Binti Zulkifli Pembantu Tadbir W19 shahila.zulkifli@moh.gov.my 5686
SEKSYEN KEWANGAN Pn. Rafidaah Binti Udin Pembantu Tadbir W19 rafidah.u@moh.gov.my 4858
SEKSYEN KEWANGAN Pn Aryanti Binti Ramly Pembantu Tadbir W19 r_aryanti@moh.gov.my 4860
SEKSYEN KEWANGAN En. Khirul Azuan Bin Mohd Zin Pembantu Operasi
SEKSYEN PEMBANGUNAN En Shaiful Nizam Bin Razali Ketua Penolong Pengarah (Pengurusan I) M48 shaiful.nizam@moh.gov.my 4868
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn. Nurazira Binti Mohamad Rawi Pegawai Tadbir & Diplomatik M44 azirarawi@moh.gov.my 5787
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Suhairi Bin Rosli Penolong Pegawai Tadbir N32 suhairi.r@moh.gov.my 5717
SEKSYEN PEMBANGUNAN En. Muhammad Anuari Bin Janudin Penolong Jurutera J29 muhd.anuari@moh.gov.my 4955
SEKSYEN PEMBANGUNAN Pn Fauzaipah Binti Mukhtar Penolong Pegawai Tadbir N29 fauzaipah@moh.gov.my 4866

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png3.png6.png0.png9.png2.png
Hari Ini494
Semalam606
Minggu ini6205
Bulan ini22855
Keseluruhan636092

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso