Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Pn. Azizaton Binti Abd Aziz Penyelia Jururawat U42 azizaton@moh.gov.my 4881
BAHAGIAN PERUBATAN Pn. Ruzyanah Binti Mohd Yasin Pembantu Tadbir (P/O) N22 ruzyanah@moh.gov.my 5792
BAHAGIAN PERUBATAN En. Khairatul Bin Yaacob Pembantu Operasi N11 khairatul.y@moh.gov.my 4883
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Dr. Noraziah Binti Abd Rahman Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 draziah_abrahman@moh.gov.my 4876
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Dr. Mazita Binti Abd Malek Ketua Penolong Pengarah UD54 dr_mazita@moh.gov.my 4872
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Dr. Nur Sufialiah Sari Binti Mohd Sufian Ketua Penolong Pengarah UD52 dr.sufi@moh.gov.my 5791
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) En. Mohd Zamri Bin Nordin Penolong Pegawai Perubatan U36 zamri_nordin@moh.gov.my 4878
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) En. Mahdzir Bin Muhamad Penolong Pegawai Perubatan U32 mahdzir.m@moh.gov.my 5633
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Pn. Aini Rosmini Binti Malek Ketua Jururawat U32 aini_rosmini@moh.gov.my 4867
CAWANGAN KAWALAN AMALAN PERUBATAN SWASTA (UKAPS) Pn. Junainah Binti Ayub Pembantu Tadbir N22 (KUP) junaidah.a@moh.gov.my 5630
UNIT KUALITI PERUBATAN Dr. Siti Hanisah Binti Zainal Ketua Penolong Pengarah Kanan UD52 hanisahzainal@moh.gov.my 4873
UNIT KUALITI PERUBATAN Kekosongan belum diisi Penolong Pengarah UD48 5632
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Pn. Hapisah Binti Mat Penyelia Jururawat U36 hapisah.m@moh.gov.my 4934
UNIT KUALITI PERUBATAN Pn. Rohaizah Binti Baharin Penyelia Jururawat U36 r_aizah@moh.gov.my 5635
UNIT KUALITI PERUBATAN Pn. Nor Hashimah Binti Hashim Ketua Jururawat U32 ashimah@moh.gov.my 5628
UNIT KUALITI PERUBATAN Pn. Noorhaslinda Binti Hassan Pembantu Tadbir N19 haslinda_hassan@moh.gov.my 5649
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Dr. Bhawani Thangaratnam Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 bhawani@moh.gov.my 5790
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Dr. Nur Ain Binti Rahim Ketua Penolong Pengarah UD52 ain.rahim@moh.gov.my 4882
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN En Redzuan Bin Jamaludin Penolong Pegawai Perubatan U32 5634
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN Pn. Nor Haliza Binti Zamidi Penyelia Jururawat U36 nhaliza@moh.gov.my 5806
UNIT PERKEMBANGAN DAN AMALAN PERUBATAN En. Safian bin Ramly Pembantu Tadbir N19 safianramly@moh.gov.my 5631
UNIT REKOD PERUBATAN Cik Norlinda Binti Mokhtar Pegawai Tadbir (Rekod) N44 norlinda_mokhtar@moh.gov.my 4880
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Maznah Binti Mahat Penolong Pegawai Tadbir (Rekod Perubatan ) N32 maznah@moh.gov.my 5793
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Ilmey Joriana Binti Idris Penolong Pegawai Tadbir (Rekod Perubatan ) N29 ilmey@moh.gov.my 5765
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Rosni Binti Ahmad Pembantu Tadbir N22 (KUP) rosni.amd@moh.gov.my 5636
UNIT REKOD PERUBATAN Pn. Siti Hajar Binti Md. Yunos Pembantu Tadbir N19 hajar.mdyunos@moh.gov.my 5636
BAHAGIAN PERUBATAN Kekosongan belum diisi Pemandu H11 **068
BAHAGIAN PERUBATAN En. Faizul Bin Zainal Abidin Pemandu H11 mohdfaizul.za@moh.gov.my **080
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Zakiah Binti Muhammad Ketua Penolong Pengarah Kanan UG54 zakiah_muhammad@moh.gov.my 4825
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Nurul Ain Binti Azmi Pegawai Pergigian UG48 dr.ain@moh.gov.my 5800
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Kekosongan belum diisi Pegawai Pergigian UG48 5820
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Habibah Binti Saad Penyelia Juruterapi Pergigian Negeri U38 habibah_saad@moh.gov.my 4823
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Noormalia Binti Harun Jururawat Pergigian U32 noor_malia@moh.gov.my 5801
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Dr. Rosnah Binti Atan Ketua Penolong Pengarah Kanan UG54 dr_rosnah@moh.gov.my 5627
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Dr. Nora Binti Nasir Ketua Penolong Pengarah UG52 drnora@moh.gov.my 5621
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Dr. Nurul Ain Binti Mohd Radzi Pegawai Pergigian UG48 ain@moh.gov.my 4942
UNIT AMALAN KESIHATAN PERGIGIAN & PENGUATKUASAAN Pn. Noriah Binti Sahari Juruteknologi Pergigian U38 noriah_sahari@moh.gov.my 4821
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Rohaiza Binti Khamis Ketua Penolong Pengarah Kanan UG54 dr.rohaiza@moh.gov.my 4826
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Rozy Anita Binti Atan Pegawai Pergigian UG54 drrozy@moh.gov.my 5622
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Juruterapi Pergigian U36 5625
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Kekosongan belum diisi Jururawat Pergigian U32 4824
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN En. Muhamad Edry Ezwan Bin Khairuddin Pembantu Tadbir N22 medry@moh.gov.my 5819
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Siti Nadzirah Binti Mohd Ali Pembantu Tadbir W29 nadzirah_mohdali@moh.gov.my 5820
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Malaty A/P Sinniah Pembantu Tadbir N19 malaty@moh.gov.my 5650
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN En. Rohaizad Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir N19 izad_rahman@moh.gov.my 5623
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Nor Fazlin Binti Zainudin Pembantu Tadbir N19 fazleenz@moh.gov.my 5626
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Norhashimah Binti Yaacob Pembantu Tadbir N19 norby@moh.gov.my 5624
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Normala Binti Wahab Pembantu Operasi normala.wahab@moh.gov.my 5624
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN Kekosongan belum diisi Pemandu **086
UNIT PERKEMBANGAN KESIHATAN PERGIGIAN En. Yusri Bin Omar Pemandu **112

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png5.png0.png7.png4.png5.png5.png
Hari Ini734
Semalam1171
Minggu ini5243
Bulan ini26319
Keseluruhan507455

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso