Direktori Pegawai

Direktori Pegawai,
Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan

Carian

Bahagian

Pejabat/Seksyen/Unit

Pejabat/Seksyen/Unit Nama Jawatan E-mel Tel/Sambungan
UNIT KEJURUTERAAN (Kekosongan belum diisi) Jurutera (Mekanikal) J41 5824
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Nor Ilham Binti Azman Jurutera (Mekanikal) J44 nor.ilham.azman@moh.gov.my 5673
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Annur Faizi Binti Muhamad Yatim Jurutera (Kesihatan Umum) J41 annurfaizi@moh.gov.my 5773
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Wan Hafizah Binti Hj. Wan Ali Pegawai Sains (Kimia Hayat) C44 hafizah.ali@moh.gov.my 5755
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Siti Zakiah Binti Thayib Penolong Jurutera JA36 szakiah@moh.gov.my 5824
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Siti Zuraidah Binti Leman Penolong Jurutera JA29 siti.z@moh.gov.my 5675
UNIT KEJURUTERAAN Pn. Norhanis Binti Johar Jurutera (Awam) J41 norhanisjohar@moh.gov.my 5823
UNIT KEJURUTERAAN En. Fasyan Bin Pakharudin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 fasyan@moh.gov.my 5675
UNIT KEJURUTERAAN En. Norhelmi Bin Harun Pembantu Kesihatan Awam U19 norhelmiharun@moh.gov.my 5675
UNIT KEJURUTERAAN En Norhisyam Bin Mohd Salleh Pembantu Kesihatan Awam U19 norhisyam.ms@moh.gov.my 5675
UNIT KESIHATAN KELUARGA Dr. Noraziah Binti Aboo Bakar Ketua Penolong Pengarah Kanan UD56 draziah@moh.gov.my 4901
UNIT KESIHATAN KELUARGA Dr. Inayah Binti Abd Razak Ketua Penolong Pengarah Kanan (II) UD54 i_inayah@moh.gov.my 4802
UNIT KESIHATAN KELUARGA Dr. Massitah Binti Mihat Ketua Penolong Kanan UD54 massitah@moh.gov.my 5671
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn. Mahfudzah Binti Mohd Nor Penyelia Jururawat U42 fudzah@moh.gov.my 5767
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn. Haliza Binti Abdul Kuddus Penyelia Jururawat U36 halizakuddus@moh.gov.my 4981
UNIT KESIHATAN KELUARGA 5691
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn Norsafarin Binti Jamaludin Ketua Jururawat U32 norsafarin@moh.gov.my 4977
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn Asmawatie Binti Omar Ketua Jururawat U32 asmawatie@moh.gov.my 5676
UNIT KESIHATAN KELUARGA Cik Yusniza Binti Md Yunus Pembantu Tadbir N19 yusniza_yunus@moh.gov.my 4904
UNIT KESIHATAN KELUARGA Pn. Hirmawati Binti Muhammad Pembantu Operasi 5749
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Dr. Zuraida Binti Mohamed Ketua Penolong Pengarah Kanan UD54 drzuraida_mohamed@moh.gov.my 4887
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Dr. Azyyati Binti Mohammad Ketua Penolong Pengarah UD54 drazyyati@moh.gov.my 4937
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Pn Fadhilyah Binti Karsan Ketua Jururawat U32 fadhilyah@moh.gov.my 4805
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Pn. Nursyafieqa Binti Anuar Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 nursyafieqa@moh.gov.my 4896
UNIT KESIHATAN PEKERJAAN & ALAM PERSEKITARAN (KPAS) Pn. Zamhariah Binti Muslim Pembantu Tadbir N19 zmz@moh.gov.my 4806
UNIT KUALITI PERUBATAN Dr. Siti Hanisah Binti Zainal Ketua Penolong Pengarah Kanan UD52 hanisahzainal@moh.gov.my 4873
UNIT KUALITI PERUBATAN Kekosongan belum diisi Penolong Pengarah UD48 5632
UNIT KUALITI PERUBATAN Pn. Rohaizah Binti Baharin Penyelia Jururawat U36 r_aizah@moh.gov.my 5635
UNIT KUALITI PERUBATAN Pn. Nor Hashimah Binti Hashim Ketua Jururawat U32 ashimah@moh.gov.my 5628
UNIT KUALITI PERUBATAN Pn. Noorhaslinda Binti Hassan Pembantu Tadbir N19 haslinda_hassan@moh.gov.my 5649
UNIT LATIHAN& KUALITI (Kekosongan belum diisi) Penolong Pengarah Kanan M44 5654
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Nor Farhani Binti Mahmuda Penolong Pegawai Tadbir N29 norfarhani@moh.gov.my 5655
UNIT LATIHAN& KUALITI En. Razman Bin Hj Razali Pembantu Tadbir Kanan N26 razman.razali@moh.gov.my 5656
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Liza Azlin Binti Maulan Pembantu Tadbir N22 (KUP) liza.azlin@moh.gov.my 5740
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Thelagiswari A/P K.Munyandy Pembantu Tadbir N19 thela@moh.gov.my 5659
UNIT LATIHAN& KUALITI En. Abd Halim Bin Othman Pembantu Tadbir N19 halim.othman@moh.gov.my 5771
UNIT LATIHAN& KUALITI Pn. Hasnida Binti Abd Halim Pembantu Tadbir N19 hasnida_halim@moh.gov.my 5769
UNIT LATIHAN& KUALITI Kekosongan belum diisi Pembantu Tadbir N19 @moh.gov.my 5770
UNIT LATIHAN& KUALITI En. Asri Bin Hamdan Pembantu Operasi asri.hamdan@moh.gov.my 5778
UNIT PEMAKANAN Dr. Norlela Binti Mohd Hussin Ketua Penolong Pengarah Kanan C52 lela@moh.gov.my 4959
UNIT PEMAKANAN Pn. Norliza Binti Zainal Abidin Ketua Penolong Pengarah C48 norliza.zainal@moh.gov.my 4960
UNIT PEMAKANAN Pn. Nor Fariza Binti Jaafar Penolong Pengarah Kanan C44 norfarizaj@moh.gov.my 4907
UNIT PEMAKANAN Pn. Premila A/P Baskaran Pembantu Tadbir N19 premila_b@moh.gov.my 4908
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Zakiah Binti Muhammad Ketua Penolong Pengarah Kanan UG54 zakiah_muhammad@moh.gov.my 4825
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Dr. Nurul Ain Binti Azmi Pegawai Pergigian UG48 dr.ain@moh.gov.my 5800
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Kekosongan belum diisi Pegawai Pergigian UG48 5820
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Habibah Binti Saad Penyelia Juruterapi Pergigian Negeri U38 habibah_saad@moh.gov.my 4823
UNIT PENJAGAAN KESIHATAN PERGIGIAN Pn. Noormalia Binti Harun Jururawat Pergigian U32 noor_malia@moh.gov.my 5801
UNIT PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN En. Mohd Sulaiman Bin Dalimi Ketua Penyelia Penolong Pegawai Perubatan U44 mdsulaiman@moh.gov.my 4844
UNIT PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN Penolong Pegawai Perubatan U44 5796

logo big

jknns

Paparan Web

Paparan terbaik menggunakan : 

Google Chrome;
Internet Explorer;
  Firefox,
dengan resolusi  1366 x 768

Mobile Web

Image

Jumlah Pelawat

0.png0.png0.png6.png3.png6.png1.png0.png4.png
Hari Ini506
Semalam606
Minggu ini6217
Bulan ini22867
Keseluruhan636104

Jabatan Kesihatan Negeri, Negeri Sembilan
Jalan Rasah, 70300 Seremban, Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7664800  |  Faks : 06-7638543 

logo iso