Filter 
Jawatan Nama Pegawai No. Ext (066487333) Alamat Emel
(*@moh.gov.my)
Pengarah Hospital Dr. Mohd Zulfa bin Mohamad 207 *drmzulfa
Timbalan Pengarah I (Klinikal) Dr. Wan Immi binti Salim 503 *drwanimmi
Timbalan Pengarah II (Pengurusan) Dr. Fadzilah Binti Ishak 507 *dr.fadzilah
Ketua Jabatan Kecemasan & Trauma Dr. Noor Hannan bin Mohd Nuruddin 233 *drhannan
Ketua Jabatan Bius Dr. Hema Malini a/p Manogaran 308 *drhema.m
Ketua Jabatan Pembedahan Dr. Rashidah binti Mohamad Khalid 210 *drrashidahmk
Ketua Jabatan Pediatrik Dr. Nurul 'Ain binti Mat Kassim 241 *nurulainmatkassim
Ketua Jabatan Perubatan Am Dr. Chong Kah Kian 285 *drchongkk
Ketua Jabatan Obstetrik & Ginekologi Dr. Juliana Binti Mohamad Basuni 245 *julianamb
Ketua Jabatan Ortopedik Dr. Ismyth Bin Ab Rahman 224 *drismyth
Ketua Jabatan Psikiatri - - -
Ketua Jabatan Farmasi Pn. Shahnaz bt Bishahrin 222 *shahnaz_b
Ketua Unit Patologi Dr. Ho Sook Fong 247 *hosookfong
Ketua Unit Radiologi Dr. Sarah Alicia a/p Sylvester 223 *
Ketua Unit TCM Dr Liyana Syazwani bt Jumaah 211 *drliyana.s
Ketua Unit Inovasi Dr. Hindran a/l Baskaran 211 *drhindran
Ketua Unit Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan Dr. Logeswary a/p Ramasamy 211 *drlogeswary.r
Ketua Unit Dietetik & Sajian Pn. Zetty Hulwany bt Mohamed Zahid 265 *zettyzahid
Ketua Unit HDU En. Nik Mohd Shawky bin Nik Man - *shawky
Ketua Unit ICT Pn. Siti Suzana binti Ibrahim 505 *siti_suzana
Penyelia Hospital En. Zulkifli bin Ahmad 608 *zulkifliah
Ketua Penyelia Jururawat Pn. Noresah binti Mohamed 609 *noresahm
Jurutera Pn. Nor Mazliana Idayu binti Ramli 504 *normazliana
Ketua Unit Rehabilitasi Pn. Noor Athifah binti Saidi 668 *noor.athifah
Ketua Unit Kerja Sosial En. Suhaizam Bin Sukor 571 *jsuhaizam
Ketua Unit Psikologi En. Muhammad Aridi b Mat 509 *maridi
Y/M Klinik Pakar 1 & 2 MA Mohd Khairul Azizan bin Kamaruzaman 604 / 632 *khairulazizan
Ketua Unit Hemodialisis Pn. Yusmawati binti Sukaiman 690 *yusma
Ketua Unit Pengurusan Pn. Siti Asmah binti Razaki 506 *asmah.razaki
Ketua Unit Rekod Perubatan Pn. Normila binti Othman 236 *normila
Ketua Unit Pengurusan Aset & Stor En. Mohd Hazwan b. Hamdan 546 *m.hazwan
Ketua Unit Hal Ehwal Islam Pn. Sumaiyah binti Yusoff 525 *sumaiyah.yusoff
Ketua Unit Kewangan Pn. Rosmiza binti Atan 545 *rosmiza
Ketua Unit Perhubungan Awam En. Muhammad Amirul Asyraf b Noraidi 202 *m.amirul.asyraf
PA Pengarah Pn. Kashifah binti Mohd Yusof 502 / 242 *kashifah